Marka

H -Luxury Yachting-, MÜKEMMELE ULAŞMANIN DERİN TUTKUSU

Mükemmeli aramak için bir araya gelmiş Türk –Fransız; dekoratör, tasarımcı, mühendis ve sanayicilerin işbirliği ile oluşmuş H -Luxury Yachting-, Türkiye’deki ilk lüks yat markasıdır. Alabildiğine görkemli ve aynı zamanda da rafine olan Harun;  lüks, lider teknoloji, üstün performans, birinci kalite ve tutku demektir.

Mükemmelliği seçen, H Luxury Yachting’u seçer.

Technoloji

Boyutlar

Tam boy 37.6m
Su hattı boyu 31.4m
Genişlik 7.7m
Çektiği su 1.65m
Gros tonaj 254 tons
Net tonaj 76 tons
Genel yükseklik 9.5m

Classification Society: RINA Charter Class
Notation: Short Range EFP
Conformed to MCA rules

Planları

HARUN, TEKNOLOJİDE ÜSTÜN BAŞARI

Son teknolojiye sahip donanımlarıyla Harun, eşsiz bir mücevher gibidir. Bu başarı Türk- Fransız işbirliği ve tecrübesi sayesinde ortaya çıkmıştır.

HARUN, SADELİĞİN MÜHENDİSLİĞİ

En iyi tekne üretimi konusunda uzun yıllar boyunca yapılan AR-GE çalışmalarının sonucu Harun’u ortaya çıkarmıştır. 37 metrelik uzunluğuyla Harun, etkileyici performans potansiyelini, narin çizgiler ve sportif tasarım ile kombine eder. Teknolojik başarı, performans ve güvenlik… Harun, en iyi üretim koşullarını bir araya getirir ve üst düzey memnuniyetiniz için mükemmeli hedefler.

ingenieurie

DÜNYANIN EN İYİ RADALARI İLE DONATILMIŞ BİR MÜCEVHER

Mücevher değerindeki Harun, en son teknolojiler ile donatılmıştır. Bu teknolojiler arasında, dünyanın ultra yüksek çözünürlüğe sahip (UHD) ilk radarları, Furuno’nun NavNet 3D radarları sayılabilir.
UHD teknolojisi, gerçek zamanlı basit bir dijital sinyal ile, hiçbir parazitlenmeye maruz kalmaksızın, hedeflerin sunumunu sağlamaktadır.
Her sinyal, radarlar tarafından anında değerlendirilir. Antenin dönüş hızı, sensörler tarafından toplanan verilere sürekli uyum sağlar.
Çift ölçekli radarlar, dünyada henüz bir eşi daha bulunmayan bir hedef tespit seviyesi sunan, NavNet 3D simültane tarama teknolojisi ile donatılmışlardır. İki ayrı radar ölçeği, NavNt 3D ekranınız üzerinde, aynı anda görüntülenirler.
Son olarak, antenin dönüş hızı (24-36-48 tur/dakika) otomatik olarak uygun titreşime geçer.

DEVRİM YARATAN BİR OTOMATİK PİLOT

NAVPILOT, konforunuz için, güneş altında okunabilir ekrana sahip, devrim yaratan bir otomatik pilottur.
Uygun yazılımlar ve kendiliğinden öğrenim algoritmasını kullanır. NAVPILOT, size rotanın muhafaza edilmesinin ve seyir parametrelerinin dinamiğinin ayarlanmasının garantisini verir.
Sistem, teknenin hızını, gel-git durumunu, rüzgârı, hava durumunu vb. değişkenleri dikkate alır. Tüm bu parametreler, sistemin hafızasında kaydedilir ve sürekli olarak optimize edilirler. Gezegenin en güzel manzaralarının keyfini, huzurla çıkarabilmeniz için ihtiyacınız olan her şey.

radars

Propulsion (twin engine)

Marka MAN
Model D2862 LE432
Motor gücü 1200BHP – 2100 RPM
Sürat 12 deniz mili
Maksimum sürat 15,5 deniz mili
Tahmini maksimum menzil 1000 mili 12,5 deniz milinde
moteur
courbes

HER ALANDA MEVCUT SES VE GÖRÜNTÜ EKİPMANLARI

Her kullanım alanında bulunan veri sistemlerinin tadını çıkarın; videolarınıza fotoğraflarınıza ve filmlerinize bu donanım ile ulaşın. Kullanımı oldukça kolay olan bu elektronik veri sistemi kumanda ve herhangi bir akıllı telefon ile yönetilebilir.

LİMİTSİZ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

Teknenin her odası ve süiti, her durumda rahatınızı sağlayabilmek amacıyla yenilikçi bir havalandırma sistemi ile döşenmiştir.

İHTİRAS ADINDA BİR TEKNE

Teknenin, ana yapısı hariç, bordası üzerindeki her şey arzuladığınız gibi kişiselleştirilebilir. Mobilyaları, beyaz eşyaları ve elektronik eşyaları, tasarım ve dekorasyonu vb. kendiniz seçerek size en uygun olan özel ve benzersiz yatı yaratabilirsiniz.

İletişim

+90 541 846 39 97

Levazım Mah, Koru Sk, Zorlu Center, Blok No: 2 / T1-120 Beşiktaş / İstanbul

support@goldeyethemes.com